Nabídka služeb

 

Adjustace:
Strojový park je v základě nastaven na třímetrovou šíři produkčního zboží a velice flexibilní k nasazení. Nabalování, prohlížení, navíjení, dělení, pájení atd., jsou běžné metody, které můžeme nabídnout při neustálém dohledu u kvality produktu a výkonu pracovníku.
Se třemi vysoce kvalitními lasery k ořezu okrajů,  můžeme zpracovat ovzláště velká množství produktu.


Aerographie (Airbrush):

Na 18ti stolech z nichž každý má 12 metrů délky a jednom agregátu se třemi pracovními místy k úpravě zboží o 3 metrů šíře, jsou naši dlouholetí proškolení pracovníci schopni perfektně ručně nastříkat jakýkoliv požadovaný typ grafiky. Míchání barev se provádí pomocí speciálních barev přímo v sídle firmy.


Zušlechťování:
2napínací rámy (Stentex und Brückner), s více než 3 m pracovní šířky,Mahlo vyrovnávací zařízení, Foulard předsušák a integrovaná pračka (Stentex) nám umožňují v 3-směnném provozu zvládnout zpracovat velké objemy. Lehké povrvrstvení a obarvení jsou také možné.


Speciální oddělení:

Řezání:

Se dvěma typy řezacích strojů (Calemard), jsme schopni řezat jak  ultrazvukem, tak  pájecím drátem.
Termokalander:
1,50 m široký Kalander slouží k potisku textilií za pomoci potiskového papíru a pro povrstvení ruzného typu.
Motivdruck:
Vedle ručního potiskového lisu pro jednoduché využití, je k dispozici kontinuitní agregát o 3 m šíře, který je nasazen při intenzivním využití.


Šicí dílna/Coupon:

Rozsáhlý strojový park,i pro velice specfické využití se zkušeným týmem a vysoce specializovanými šičkami, umožňuje zpracování bezmála všech typů textilií, a to i tak težkých materiálů jako je kůže.
Vysoce rozvinutý vývoj v oddělené Coupon, garantuje expedici objemného množství kupónů během 24 hodin.


Sklad:

Jsme schopni za pomoci vysoce efektivní logistiky a díky moderní balící lince a elektronickému napojení na naše zákazníky vyexpedovat podle plánu téměř jakýkoliv objem zakázky.